بررسی تخصصیکراسگالرییاماها

yz250f

یاماها yz250f

بهبود زیرکانه اما دقیق این موتورکراس توسط یاماها باعث شده تا YZ250F در صدر موتورکراس ها قرار بگیرد.

فقط نیاز به یک نگاه اجمالی به نتایج ۲۰۱۵ این موتورکراس حرفه ای یا سوپرکراس نیاز هست تا ببینیم که این یاماها YZ250F مانند یک نیروگاه٬ قدرتمند و توانا است. برای سال ۲۰۱۶ یاماها تغییرات جزئی اما کارامد به مدل YZ250F اظافه کرده است: چرا بعد از این همه مقام و کامل بودن باید در چیزی که به خوبی کارش را انجام میدهد تغییرات ایجاد کرد؟ در داخل موتور٬ به YZF یک پیستون سبک جدید با تاج تخت اضافه کردند تا قابلیت احتراق را بالا برده و قدرت کشش موتور را افزایش دهند. شتاب دهنده یا جت روغن که زیر پیستون قرار دارد هم جدید است٬ که برای روغن کاری و خنک کنندگی بهتر از آن استفاده میشود. برای کمتر کردن ویبره هم میل لنگ را به خوبی بالانس کرده اند٬ و همینطور برای درگیری و تعویض بهتر دندها٬ بازوی نگه دارنده تعویض و کلاچ مرکزی جدیدی طراحی و نصب شده است. در انتها٬‌ برای اینکه پیستون با میل لنگ جدید به خوبی در کنار هم کار کنند٬ ECU یا کامپیوتر مرکزی YZ250F توسط یاماها دست خوش تغییرات شده است.

در پیست

یاماها YZ250F همیشه برای موتورسوارهای بلند قد راحت بوده٬ که باعث میشود بعد از چند دور در پیست چرخیدن به موتور عادت کنید و به راحتی متوجه قابلیت های خوب این موتورسیکلت بشوید. در سال گذشته شاهد قدرت خوب این موتور سیکلت بودیم که امسال باز هم این قدرت را حس میکنیم٬ در صورتی که بعد از گاز دادن٬ YZF قدرت عالی را انتقال میدهد و به راننده امکان این را میدهد که بیشتر روی دنده های سنگین بماند٬ بدون اینکه بیافتد یا از قدرت کم شود. که برای پرش از گوشه ها٬ این یک مزیت عالی محسوب میشود.

نتیجه گیری

همه میدانیم خراب کردن یک چیز خوب بسیار راحت و متداول است٬ و ما بسیار خوشحالیم که یاماها با مدل YZ250F ۲۰۱۶ این کار را انجام نداده است. تغییرات کوچکی که بر روی مدل ۲۰۱۵ آن انجام شده٬‌ بسیار کارامد است. موتوریست قوی٬ با کمک فنر های قابل پیش بینی٬ که راننده کامل بر روی آن تسلط دارد٬ همینطور ارگونومی آن برای هر راننده ای با هر سایزی مناسب و راحت است. برای جمع بندی٬ یاماها YZ250F مدل ۲۰۱۶ مدل تقویت شده ۲۰۱۵ است که یکی از بهترین موتورهای کراس حال حاظر در دنیا است.

برای اطلاعات بیشتر از این موتورسیکلت و قیمت آن در ایران پارسیس موتور را دنبال کنید. لطفا ما را از نظرات و پیشنهادات خود برای خدمات بهتر به شما عزیزان مطلع سازید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

1 نظر در “yz250f”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن
قالب وردپرس